Informacje o FirmiePoczątek działalności firma „ARKO” datuje przed 2002 rokiem. Obecnie specjalizujemy się w produkcji oraz montażu ogrodzeń stalowych, siatkowych, panelowych, z klinkieru lub kamienia. Zdobyta przez lata wiedza i doświadczenie pozwalają nam na wykonywanie prac na wysokim poziomie jakościowym.

Dysponujemy własną ślusarnią w której realizujemy zlecenia m.in. przęsła, furtki, balustrady balkonowe, bramy przesuwne i skrzydłowe oraz inne konstrukcje stalowe.

Prowadzimy zarówno typowe jak i niestandardowe prace o zróżnicowanym stopniu złożoności. Współpracujemy z dostawcami materiałów co wpływa na cenę i terminowość prac budowlanych. Produkujemy ogrodzenia na podstawie otrzymanych projektów, proponujemy gotowe wzory lub tworzymy zupełnie nowe na podstawie pomysłu Klienta zapewniając kompleksową obsługę. Realizujemy balustrady w nowo budowanych blokach mieszkalnych (wypełnionych blachą perforowaną, siatką, szkłem bezpiecznym, aquapanelem, podjazdy dla niepełnosprawnych, włazy kominowe i inne). Nasze wyroby są zabezpieczane przed korozją poprzez cynkowanie ogniowe oraz malowanie natryskowe lub proszkowe.

Posiadamy w ofercie podwaliny i łączniki betonowe pod ogrodzenia siatkowe oraz panelowe.

Kolejnym profilem działalności firmy są usługi remontowo – budowlane. Nasze prace doceniło wielu klientów prywatnych oraz firmy. Stawiamy na wysoką jakość oferowanych przez nas produktów oraz rzetelność wykonywanych usług, służąc również radą w doborze materiałów.

Już wkrótce zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą handlową w siedzibie firmy w Dzikowcu przy ul. Ogrodowej. W przypadku pytań prosimy o kontakt.

Zapraszamy do współpracy.

Referencje